kasety-kominkowe-baner

Czym jest kaseta kominkowa?

Kaseta kominkowa to rodzaj zamkniętego paleniska, posiadającego w wyposażeniu zamykane drzwi, przez które można oglądać palące się drewno, żeliwny ruszt, podwójny płaszcz stali oraz wyłożenie z wermikulitu. Produkty te wykonuje się ze specjalnych materiałów, odpornych na działanie wysokich temperatur. Główny zadaniem kasety kominkowej jest zamknięcie istniejącego paleniska otwartego w pełno prawne urządzenie grzewcze. Sprawność tego rodzaju paleniska dochodzi bowiem do ponad 80%, dzięki czemu mogą stać się solidną podstawą ogrzania pomieszczeń w Twoim domu.

Czym się różni wkład kominkowy od kasety kominkowej?

Konstrukcja kasety kominkowej jest nieco inna niż wkładu kominkowego, a ponadto wykonywane są one w całości pod wymiar istniejącego paleniska otwartego. Za sprawną tego rozwiązania można ją szybko i łatwo zainstalować w istniejącym palenisku otwartym bez dokonywania jakichkolwiek prac przeróbkowych. Dzisiaj zauważa się także tendencję do instalowania kaset w nowych kominkach.

Współpracujemy z najlepszymi

ignif.com-logo

Nowoczesna technologia

Nasze rzemieślnicze, robione na Państwa indywidualne zamówienie kasety kominkowe to nie tylko trwała i solidna konstrukcja, oraz niepowtarzalny design. To także opracowana przez nas nowoczesna technologia dająca, nieosiągalne dla kominków z płaszczem pojedyńczym efekty grzewcze. To znaczy że nasze podwójne płaszcze zastosowane w kasetach, z tej samej ilości energii powstającej w procesie palenia, przekażą więcej ciepłego powietrza do pokoju.

Nasza technologia stosuje jedynie naturalne prawa fizyki, poprzez zastosowanie odpowiedniej konstrukcji konwekcja i grawitacja dbają o prawidłowy przepływ powietrza i temperatury, zapewniając Państwu maksymalną ilość ciepła.

Nasza oferta kaset kominkowych

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie klientów postanowiliśmy stworzyć niepowtarzalną ofertę, zawierającą doskonałej jakości kasety kominkowe tworzone na wymiar. Kompletując nasz asortyment wybieraliśmy produkty od sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się pełną niezawodnością oraz bezpieczeństwem stosowania.
Dzięki dużej funkcjonalności kaset kominkowych można wskrzesić stare lub uszkodzone kominki lub stworzyć zupełnie nowe paleniska, które z pewnością zachwycą niejednego amatora wspaniałej atmosfery w domowym zaciszu.
W parze z wysoką jakością kaset kominkowych idą przystępne ceny, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Profesjonalne doradztwo

Z kominkami mamy do czynienia nie od dziś, dlatego z przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując naszym klientom profesjonalne doradztwo. Dzięki temu z łatwością wybierzesz produkt, który doskonale wkomponuje się w planowaną przestrzeń oraz spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Mimo wieloletniego doświadczenia nie spoczywamy na laurach i staramy się cały czas śledzić trendy oraz nowe technologie. Nasza oferta skierowana jest więc do osób, które cenią najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania i przystępne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, pierwszym krokiem powinno być skontakotwanie sie z naszym doradcą w celu omówienia motody pomiaru paleniska i otrzymania wyceny przygotowania dla Państwa personalizowanej kasety kominkowej. Nasi doradcy pomogą także ustalić jaka kaseta, z jakimi dodatkowymi funkcjami (popielnik, wloty powietrza, listwy maskujące, itd.) w najlepszy sposób sprostają Państwa potrzebą.

biuro@kasety-kominkowe.com

lub poprzez nasz formularz kontakotwy